• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UBOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UBOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik UBOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UBOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Universe Sandbox Saved Data Format Universe Sandbox

Co to jest plik UBOX?

Zapisany plik danych stworzony przez Universe Sandbox, interaktywną aplikację astronomiczną. Zapisuje symulację w przestrzeni i może obejmować planety, gwiazdy, księżyce, obiekty wykonane przez człowieka, ruchy orbitalne i inne symulowane dane. Służy do udostępniania i odtwarzania wszechświatowych eksploracji.

Pliki UBOX to pliki .ZIP zmienione na rozszerzenie ".Ubox". Skompresowany plik zawiera dane XML, które określają parametry symulacji.

Jak otworzyć plik UBOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UBOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UBOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UBOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UBOX

Inne problemy z plikiem UBOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UBOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UBOX:

  • plik UBOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UBOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UBOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik