• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UBJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UBJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik UBJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UBJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Universal Binary JSON Fiile The Buzz Media

Co to jest plik UBJ?

Plik utworzony w formacie Universal Binary JSON (UBJ), formacie wymiany danych opracowanym przez The Buzz Media. Zapisuje dane .JSON przy użyciu reprezentacji binarnej, a nie jej rodzimych formatów tekstowych. Umożliwia przesyłanie danych w bardziej kompaktowy format.

Specyfikacja Universal Binary JSON została opracowana z myślą o następujących celach: 1) uniwersalna zgodność ze specyfikacją JSON i wspólnymi językami programowania, 2) łatwość obsługi, 3) utrzymywanie niewielkiego rozmiaru danych przy jednoczesnym wspieraniu szybkich analiz składniowych.

Biblioteki są dostępne do analizowania plików UBJ w Javie, .NET, JavaScript i Pythonie.

Jak otworzyć plik UBJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UBJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UBJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UBJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UBJ

Inne problemy z plikiem UBJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UBJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UBJ:

  • plik UBJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UBJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UBJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik