• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UB. Jeżeli chcesz otworzyć plik UB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unsigned Byte Audio Format N/A

Co to jest plik UB?

Nieskompresowany format plików audio używany przez systemy Amiga i Q40. Zawiera surowe, niepodpisane 8-bitowe (1 bajtowe) dane audio. Kodowany przy użyciu modulacji kodów impulsowych (PCM) - standardowej metody kodowania analogowych sygnałów audio w formie cyfrowej.

Jak otworzyć plik UB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UB

Inne problemy z plikiem UB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UB:

  • plik UB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik