• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UAX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UAX. Jeżeli chcesz otworzyć plik UAX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UAX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unreal Audio Format Epic Games

Co to jest plik UAX?

Plik dźwiękowy używany przez Unreal Tournament i inne gry strzelanki pierwszej osoby, które korzystają z pierwszego Unreal Engine. Może zapisywać klipy audio dla muzyki w tle lub efektów dźwiękowych, takich jak strzały broni, skoki gracza i hałasy mapy otoczenia. Używany jako pojemnik do dźwięków gry.

Jak otworzyć plik UAX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UAX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UAX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UAX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UAX

Inne problemy z plikiem UAX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UAX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UAX:

  • plik UAX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UAX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UAX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik