• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku U11

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem U11. Jeżeli chcesz otworzyć plik U11, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku U11

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UFile 2011 Tax Return Format Dr Tax Software

Co to jest plik U11?

Kanadyjski zwrot podatku utworzony za pomocą programu UFile 2011, programu przygotowania podatkowego dla mieszkańców Kanady. Zawiera formularze podatkowe federacji Kanady i związane z nimi dane wprowadzone przez użytkownika. Mogą być drukowane, wysyłane lub składane elektronicznie przy użyciu funkcji NETFILE programu.

Dane z pliku U11 mogą być otwierane bezpośrednio przez UFile lub importowane przez kanadyjską wersję TurboTax.

Jak otworzyć plik U11?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku U11 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi U11 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem U11 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik U11

Inne problemy z plikiem U11

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem U11 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami U11:

  • plik U11 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku U11 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik U11 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik