• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TYIMPORT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TYIMPORT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TYIMPORT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TYIMPORT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Typinator Imported Set Format Ergonis Software

Co to jest plik TYIMPORT?

Plik TYSET dostępny przez Typinator, program wpisywania skrótu. Utworzone, gdy plik TYSET jest importowany do programu przez użytkownika.

Typinator umożliwia użytkownikowi wpisywanie skrótów do zdań, fraz, zdjęć i adresów URL. Jest to szczególnie użyteczne dla użytkowników, którzy wielokrotnie wpisują te same frazy, zdania i adresy URL. Użytkownicy mogą dodawać do tych zestawów plików, tworząc skróty, dla eG, "Dzięki" można dodać do zdania "Dziękuję za Twój czas". Jest również używany jako narzędzie autokorelekcji błędów, w przypadku eG "poeple" staje się "ludźmi". Typinator nie jest ograniczony do tekstu, można go używać do wstawiania zdjęć poprzez wpisywanie skrótów.

Plik TYIMPORT jest importowaną wersją pliku .TYSET.

Jak otworzyć plik TYIMPORT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TYIMPORT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TYIMPORT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TYIMPORT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TYIMPORT

Inne problemy z plikiem TYIMPORT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TYIMPORT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TYIMPORT:

  • plik TYIMPORT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TYIMPORT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TYIMPORT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik