• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TXW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TXW. Jeżeli chcesz otworzyć plik TXW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TXW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yamaha TX-16W Wave Format N/A

Co to jest plik TXW?

12-bitowy plik dźwiękowy utworzony przez sampler Yamaha TX16W. Własny format stworzony przez firmę Yamaha, podobny do pliku .WAV. Obsługuje próbki 16, 33 i 50 kHz. Próbki stosowane do sekcji ataku i pętli muszą być mniejsze niż 128K.

Jak otworzyć plik TXW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TXW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TXW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TXW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TXW

Inne problemy z plikiem TXW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TXW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TXW:

  • plik TXW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TXW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TXW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik