• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TX_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TX_. Jeżeli chcesz otworzyć plik TX_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TX_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed Txt Format N/A

Co to jest plik TX_?

Kompresowany plik .TXT często tworzony przez Makecab, narzędzie Windows służące do kompresji plików i generowania plików .CAB. Czasem używany do zapisywania plików TXT na płytach CD, dzięki czemu zajmują mniej miejsca na dysku. W tym systemie można rozszyfrować następujące komendy:

rozwiń myfile.Tx_ myfile.Txt

Składnia podkreślenia jest również używana dla wielu innych skompresowanych typów plików, w tym .EX_, .DL_ i .SY_.

Jak otworzyć plik TX_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TX_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TX_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TX_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TX_

Inne problemy z plikiem TX_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TX_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TX_:

  • plik TX_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TX_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TX_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik