• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TWZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TWZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik TWZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TWZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TheWord Compressed Module Format theWord Bible Software

Co to jest plik TWZ?

Archiwum używane przez oprogramowanie Bible Bible. Zawiera skompresowany moduł .TMW, który służy do instalowania komentarzy, książek i innych modułów oprogramowania. Służy do zmniejszania rozmiaru plików modułów. Może używać kompresji .ZIP, .RAR lub .7Z.

Aby zainstalować skompresowany moduł archiwum, najpierw zdekompresuj plik, a następnie przenieś plik TWM do odpowiedniego podkatalogu w katalogu C: ProgramDataNa Word.

Pliki TWZ korzystają również z rozszerzenia .TWZIP.

Jak otworzyć plik TWZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TWZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TWZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TWZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TWZ

Inne problemy z plikiem TWZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TWZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TWZ:

  • plik TWZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TWZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TWZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik