• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TWT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TWT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TWT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TWT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Carmageddon 2 Carpocalyse Now Saved Game Format N/A

Co to jest plik TWT?

Plik danych gry używany przez Carmageddon II: Carpocalypse Teraz, gra 3D wyścigowa / walka z samochodem. Zapisuje dane misji, na które powołuje się Carmageddon II. Zawiera szesnastkowy nagłówek, a następnie dane gry.

Jak otworzyć plik TWT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TWT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TWT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TWT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TWT

Inne problemy z plikiem TWT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TWT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TWT:

  • plik TWT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TWT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TWT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik