• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TVS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TVS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TVS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TVS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TeamViewer Session Format TeamViewer

Co to jest plik TVS?

Plik wideo utworzony przez program TeamViewer, program umożliwiający zdalne sterowanie komputerami stacjonarnymi. Zawiera nagrany film z sesji zdalnej. Służy do tworzenia filmów demonstracyjnych i historii sesji nagrywania.

Użytkownicy mogą rejestrować wszystkie sesje w programie TeamViewer, wybierając opcję Dodatki & rarr. Opcje & rarr. Zaawansowane & rarr. Automatycznie uruchom program Session Recorder po rozpoczęciu sesji zdalnego sterowania.

Pliki TVS mogą być odtwarzane w programie TeamViewer.

Jak otworzyć plik TVS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TVS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TVS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TVS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TVS

Inne problemy z plikiem TVS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TVS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TVS:

  • plik TVS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TVS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TVS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik