• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TUN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TUN. Jeżeli chcesz otworzyć plik TUN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TUN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lego Racers Music Format High Voltage Software

Co to jest plik TUN?

Plik dźwiękowy używany przez LEGO Racers, starszą grę wyścigową, w której gracze napędzają samochody wykonane z elementów LEGO. Zapisano w formacie .VOX ADPCM i można je otworzyć za pomocą oprogramowania do edycji dźwięku, takiego jak Audacity. Używane w grze do odtwarzania ścieżek muzycznych w tle.

Lego Racers został wydany przez Lego Media, ale został opracowany przez High Voltage Software. Gra została wydana w 1999 roku.

Jak otworzyć plik TUN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TUN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TUN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TUN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TUN

Inne problemy z plikiem TUN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TUN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TUN:

  • plik TUN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TUN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TUN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik