• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TRADOS TagEditor TRADOStag XML Format SDL

Co to jest plik TTX?

Przetłumaczony dokument wygenerowany przez oprogramowanie tłumaczeniowe Trados. Zawiera tagi definiujące formatowanie i strukturę tekstu strony. Pliki TTX można tworzyć z plików .HTML, .JSP, .ASP, .XSL, .XML, .SGML, .RTF i .DOC oraz kilku innych typów plików.

Pliki TTX są technicznie określane jako pliki "TradosTag". Można je przeglądać za pomocą programu Trados TagEditor lub z poziomu przeglądarki sieci Web z wtyczką TRADOStag Viewer.

Jak otworzyć plik TTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTX

Inne problemy z plikiem TTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTX:

  • plik TTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik