• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ToolBook Translation System Format SumTotal Systems

Co to jest plik TTS?

Plik używany przez Toolbar Translation System (TTS), rozwiązanie lokalizacyjne dla oprogramowania LMS (Toolbook Learning Management System). Podobny do pliku .INI i zapisuje ustawienia aplikacji ToolBook, takie jak format źródłowy bazy danych i obsługiwane języki.

Pliki TTS są używane do konfigurowania aplikacji ToolBook LMS do wielojęzycznej prezentacji.

Jak otworzyć plik TTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTS

Inne problemy z plikiem TTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTS:

  • plik TTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik