• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Private Character Editor Format Microsoft

Co to jest plik TTE?

Plik czcionki utworzony przez edytor Private Character Editor, program w systemie Windows, który umożliwia użytkownikom tworzenie własnych znaków czcionek. Zapisuje informacje o czcionce dla zestawu znaków. Może być używany w połączeniu z programem Windows Character Map w celu wpisania znaków niestandardowych.

Podczas tworzenia niestandardowych znaków edytor Private Character zapisuje zarówno plik ".Tte", jak i plik ".Euf". Oba są używane podczas ponownego edytowania zestawu znaków.

Program Private Character Editor, eudcedit.Exe, znajduje się w katalogu C: WindowsSystem32.

EUDC.Tte - plik zawierający niestandardowe informacje o czcionkach dla znaków edytowanych w edytorze osobistego znaku.

Jak otworzyć plik TTE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTE

Inne problemy z plikiem TTE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTE:

  • plik TTE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik