• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canadian TurboTax 2010 Backup Format Intuit Canada

Co to jest plik TTBK?

Kopia zapasowa deklaracji podatkowej utworzonej za pomocą narzędzia Intuit Canada TurboTax 2010. Wygenerowana automatycznie, gdy zostanie zapisany plik z deklaracją podatkową .TT10. Znajduje się w tym samym katalogu, co oryginalny plik i ma taką samą nazwę pliku, z wyjątkiem rozszerzenia pliku.

Pliki TTBK służą jako kopie zapasowe plików TT10. Mogą być wykorzystane do przywrócenia ostatnio zapisanego deklaracji podatkowej, jeśli oryginalny plik zostanie utracony lub uszkodzony.

Aby otworzyć plik TTBK w programie TurboTax, musisz zmienić rozszerzenie pliku z ".Tbb" na ".Tt10". Po zmianie rozszerzenia pliku TurboTax rozpozna i otworzy plik.

Jak otworzyć plik TTBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTBK

Inne problemy z plikiem TTBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTBK:

  • plik TTBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik