• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TT12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TT12. Jeżeli chcesz otworzyć plik TT12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TT12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax 2012 Tax Return Format Intuit

Co to jest plik TT12?

Zwrot podatku utworzony przez kanadyjską wersję TurboTax 2012. Obejmuje formularze podatkowe w 2012 roku i inne wymagane formularze prowizji dla konkretnej prowincji użytkownika. Zawiera również dane wprowadzone przez użytkownika.

Pliki TT12 zawierają formularze podatkowe na rok podatkowy 2012, które kończą się 31 grudnia 2012 roku. Dlatego większość plików TT12 jest tworzonych w 2013 roku. Wypełnione deklaracje podatkowe TurboTax Canada mogą być drukowane i wysyłane pocztą elektroniczną lub pocztą elektroniczną z poziomu programu.

UWAGA: pliki TurboTax Canada 2011 są zapisywane z rozszerzeniem pliku .TT11.

Jak otworzyć plik TT12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TT12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TT12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TT12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TT12

Inne problemy z plikiem TT12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TT12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TT12:

  • plik TT12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TT12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TT12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku TT12
TT12 do TAX