• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Text Template Format Microsoft

Co to jest plik TT?

Plik szablonu utworzony przez program Visual Studio, narzędzie do tworzenia oprogramowania opracowane przez firmę Microsoft. Zawiera zarówno bloki tekstowe, jak i logikę sterowania, służącą do generowania nowych plików tekstowych. Może być napisany przy użyciu kodu Visual C # lub Visual Basic. Używany zarówno do generowania tekstu w czasie wykonywania jak i do generowania kodu źródłowego.

Ponieważ pliki TT są zapisywane w formacie zwykłego tekstu, można je przeglądać i edytować za pomocą edytora tekstu.

Jak otworzyć plik TT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TT

Inne problemy z plikiem TT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TT:

  • plik TT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik