• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TSTREAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TSTREAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik TSTREAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TSTREAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SwarmPlayer Video Stream Control Format p2p-next consortium

Co to jest plik TSTREAM?

Plik pobrany z programem SwarmPlayer, peer-to-peer (P2P) pobranym przez program p2p-next consortium. Używa protokołu BitTorrent, ale pozwala też na przesyłanie strumieniowych plików multimedialnych podczas procesu pobierania.

Jak otworzyć plik TSTREAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TSTREAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TSTREAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TSTREAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TSTREAM

Inne problemy z plikiem TSTREAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TSTREAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TSTREAM:

  • plik TSTREAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TSTREAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TSTREAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik