• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Telephony Service Provider Format N/A

Co to jest plik TSP?

Plik wideo transportowy MPEG-2 Transport (TSP) utworzony przez rejestrator, taki jak rejestrator sieciowy DISH Network. Zawiera nagrany program telewizyjny lub film zapisany na dysku twardym rejestratora. Może używać różnych formatów kodowania strumieni audio i wideo, a zatem może być trudne do odkodowania lub odtwarzania na standardowym odtwarzaczu oprogramowania.

Niektóre pliki TSP mogą być odtwarzane za pomocą programu Zoom Player, ale często muszą być "demultipleksowane" do plików audio i wideo osobno, a następnie odtwarzane w nowym pliku wideo, zanim będą mogły zostać odtworzone.

Jak otworzyć plik TSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TSP

Inne problemy z plikiem TSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TSP:

  • plik TSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik