• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TS1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TS1. Jeżeli chcesz otworzyć plik TS1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TS1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VirtualBus Texture Description Format VirtualBus

Co to jest plik TS1?

Plik opisu pojazdu używany przez VirtualBus, bezpłatna gra symulacji jazdy. Zapisuje odniesienia do tekstur (plików graficznych 2D), które są pokryte na modelu pojazdu 3D. Nazywany także plikiem opisu "skóry", ponieważ konfiguruje grafikę w celu wyświetlenia zewnętrznej powierzchni pola.

Plik Desc.Ts1 to plik używany do ustawiania tekstury magistrali. Czasami plik jest edytowany przez graczy, którzy chcą tworzyć własne pakiety magistrali.

VirtualBus używa formatu .3DS dla modeli.

Jak otworzyć plik TS1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TS1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TS1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TS1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TS1

Inne problemy z plikiem TS1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TS1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TS1:

  • plik TS1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TS1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TS1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik