• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRX. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Test Results Format Microsoft

Co to jest plik TRX?

Plik wyników testów utworzony przez program Visual Studio, aplikację firmy Microsoft służącą do opracowywania oprogramowania Windows. Zawiera wyniki testów przechowywane w formacie XML. Służy do wyświetlania wyników testów w programie Visual Studio, a także zapisywania historycznych wyników testów.

Pliki TRX można także tworzyć za pomocą programu Microsoft MSTest, narzędzia wiersza polecenia, który uruchamia testy jednostkowe utworzone w programie Visual Studio 2005 i nowszych. Plik wykonywalny programu MSTest.Exe zawiera różne opcje wiersza polecenia, które można wykorzystać do dostosowywania wyników testów.

Wyniki testów pozostają w pamięci w programie Visual Studio, dopóki nie zostaną wyraźnie zapisane na dysk w pliku TRX. Mogą być zapisywane za pomocą opcji "Export Test Run Results" w programie Visual Studio.

Jak otworzyć plik TRX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRX

Inne problemy z plikiem TRX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRX:

  • plik TRX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik