• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRN. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft SQL Server Transaction Backup Format Microsoft

Co to jest plik TRN?

Plik kopii zapasowej utworzony przez program Microsoft SQL Server, aplikacja systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS). Zawiera kopię zapasową dzienników transakcji, która zapisuje historię popełnionych i niezakończonych zmian w bazie danych od ostatniego punktu kontrolnego.

TRN pliki są używane do przywracania bazy danych i mogą być używane z innymi plikami TRN do łańcucha roll do poprzedniego stanu bazy danych. Pliki TRN są często kopie zapasowe z plikiem .BAK, który jest kopią zapasową bazy danych.

Jak otworzyć plik TRN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRN

Inne problemy z plikiem TRN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRN:

  • plik TRN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik