• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRM. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Terminal Settings Format ForTheRecord

Co to jest plik TRM?

Plik dźwiękowy utworzony przez oprogramowanie do nagrywania cyfrowego sądu FTR (ForTheRecord). Może być nagranie pojedynczego zeznania lub innego postępowania sądowego. Zapisany w zastrzeżonym formacie, ale może być odtwarzany za pomocą odtwarzacza TheRecord Player, bezpłatnego odtwarzacza TRM dostarczonego przez ForTheRecord.

Pliki TRM mogą być "zapieczętowane" lub chronione za pomocą menedżera TheRecord Manager. TheRecord Player i TheRecord Manager zostały przerwane.

Jak otworzyć plik TRM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRM

Inne problemy z plikiem TRM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRM:

  • plik TRM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik