• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Garmin GPS PCX5 Track Format CompeGPS TEAM

Co to jest plik TRK?

Plik utworzony przez CompeGPS Land, program służący do łączenia się z urządzeniami GPS CompeGPS. Zawiera szereg miejsc rozmieszczonych na mapie. Służy do planowania tras i ładowania ich do urządzeń CompeGPS.

Jak otworzyć plik TRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRK

Inne problemy z plikiem TRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRK:

  • plik TRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik