• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRI. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FaceGen Polygonal Model Format Singular Inversions

Co to jest plik TRI?

Plik modelu 3D stworzony przez FaceGen, aplikację służącą do tworzenia ludzkich twarzy 3D. Zawiera wieloboczną siatkę dla ludzkiej głowy. Mogą też zawierać morfy, które są używane do animacji twarzy. Często używany do tworzenia postaci gier wideo.

Pliki TRI są używane przez gry wideo Bethesda Softworks, takie jak FallOut 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Jak otworzyć plik TRI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRI

Inne problemy z plikiem TRI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRI:

  • plik TRI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik