• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle SQL*Net Trace Debug Format Oracle

Co to jest plik TRC?

Diagnostyczny plik danych stworzony przez oprogramowanie bazodanowe Oracle. Zawiera szczegółową sekwencję instrukcji, które opisują zdarzenia, które są wykonywane. Może być używany do identyfikowania zdarzeń, które doprowadziły do ​​błędu bazy danych lub do innej analizy bazy danych.

Jak otworzyć plik TRC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRC

Inne problemy z plikiem TRC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRC:

  • plik TRC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik