• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRAY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRAY. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRAY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRAY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel CONNECT Tray Format Corel

Co to jest plik TRAY?

Plik utworzony przez Corel CONNECT, organizatora zawartości grafiki należącego do pakietu CorelDRAW Graphics Suite. Zapisuje wybraną przez użytkownika grupę grafik i może zawierać próbki rastrowe i wektorowe. Służy do przechowywania podajników obrazów, które można przywoływać.

Grafika w zasobnikach może być importowana do CorelDRAW lub Corel PHOTO-PAINT.

Program Corel CONNECT tworzy jeden plik TRAY na użytkownika w katalogu [user] DocumentsCorelCorel ContenTrays. Użytkownik nie ręcznie zapisuje plików TRAY, ale można otworzyć udostępnioną tacę, wybierając opcję "Otwórz plik tacy ..." z panelu tacy.

Jak otworzyć plik TRAY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRAY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRAY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRAY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRAY

Inne problemy z plikiem TRAY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRAY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRAY:

  • plik TRAY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRAY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRAY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik