• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRAK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRAK. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRAK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRAK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Native Instruments Traktor Content Pack Format Native Instruments

Co to jest plik TRAK?

Opakowanie zostało utworzone dla Traktor, aplikacji DJ audio mixing. Przechowywa próbki i ustawienia cyfrowego miksera zawierającego "zestaw remiksów" lub "pakiet zawartości". służący do pakowania własnych dźwięków DJ'owych razem do różnych mieszanek audio.

Pliki TRAK umożliwiają dzielenie się zestawami remiksów z innymi osobami i komputerami Mac i PC. Aby zaimportować plik TRAK, kliknij go dwukrotnie na komputerze z zainstalowanym oprogramowaniem Traktor. Alternatywnie możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy opcję Śledzenie kolekcji w Traktorze i wybrać "Import Traktor Pack" z menu rozwijanego.

Jak otworzyć plik TRAK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRAK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRAK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRAK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRAK

Inne problemy z plikiem TRAK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRAK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRAK:

  • plik TRAK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRAK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRAK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik