• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRACE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRACE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRACE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRACE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware ThinApp Trace Log Format VMware

Co to jest plik TRACE?

Plik utworzony przez VMware ThinApp, program służący do pakowania i uruchamiania aplikacji systemu Windows w jednym pliku wykonywalnym bez dodatkowych zależności. Zapisuje dziennik wydajności i błędów aplikacji. Może być wydrukowany w raporcie tekstowym przy użyciu programu VMware ThinApp Log Monitor, programu dołączonego do VMware ThinApp.

Jak otworzyć plik TRACE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRACE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRACE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRACE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRACE

Inne problemy z plikiem TRACE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRACE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRACE:

  • plik TRACE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRACE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRACE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik