• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRA. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinTrack Railroad Track Format WinTrack

Co to jest plik TRA?

Projekt toru kolejowego stworzony przez firmę WinTrack, niemieckiego programu projektowania kolei. Zawiera układ pociągów i torów, a także inne materiały, takie jak krajobrazy, drzewa, budynki i samochody. Zapisane w formacie binarnym.

Jak otworzyć plik TRA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRA

Inne problemy z plikiem TRA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRA:

  • plik TRA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik