• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TR. Jeżeli chcesz otworzyć plik TR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TomeRaider EBook Format TomeRaider

Co to jest plik TR?

eBook utworzony w formacie TomeRaider 2 (TR2), oprogramowanie eReader dostępne dla komputerów PC, Pocket PC i innych urządzeń przenośnych. Wspiera szybkie wyszukiwanie i wysoki poziom kompresji. Zastąpiony formatem .TR3 (TomeRaider 3).

Jak otworzyć plik TR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TR

Inne problemy z plikiem TR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TR:

  • plik TR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik