• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik TPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Generally A Template Format N/A

Co to jest plik TPL?

Plik szablonu stworzony przez różne typy aplikacji. Zapisuje domyślne ustawienia układu strony, tekstu pisanego i innych informacji dotyczących dokumentu. Służy do generowania dokumentów o podobnym stylu i strukturze.

Przykładowe zastosowania szablonów obejmują szablony firmowe i szablony rysunków.

Jak otworzyć plik TPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TPL

Inne problemy z plikiem TPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TPL:

  • plik TPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik