• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik TPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EDIUS Plugin Format Thomson

Co to jest plik TPI?

Plik wtyczek używany przez EDIUS, program do edycji wideo. Zawiera wtyczkę, która dodaje funkcje edycji wideo. Często tworzony w celu importowania nowych formatów plików lub zastosowania korekt kolorów, efektów świetlnych, rozmycia ruchu i innych efektów wizualnych.

Jak otworzyć plik TPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TPI

Inne problemy z plikiem TPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TPI:

  • plik TPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik