• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Topic Connection Placeholder G&A M.C.

Co to jest plik TPC?

Plik zastępczy utworzony, gdy plik tematu linku między tematami jest eksportowany do systemu Windows. Pozwala otworzyć temat Topicscape w określonym temacie z innego pliku tematycznego.

Zawartość pliku TPC można przeglądać w edytorze tekstowym.

Jak otworzyć plik TPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TPC

Inne problemy z plikiem TPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TPC:

  • plik TPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik