• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TP4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TP4. Jeżeli chcesz otworzyć plik TP4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TP4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RollerCoaster Tycoon Track Design Screenshot Format Chris Sawyer Productions

Co to jest plik TP4?

Plik gry używany przez RollerCoaster Tycoon, gra do tworzenia i gry symulacyjnej parku rozrywki. Zapisuje zdjęcie z wizerunkiem jazdy na roller coaster i pozwala graczom wyświetlić podgląd roller coaster w grze przed włączeniem go do parku rozrywki.

Pliki TP4 używają dokładnie tego samego przedrostka nazwy pliku, co odpowiadające im pliki definicji ścieżki .TD4.

Jak otworzyć plik TP4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TP4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TP4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TP4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TP4

Inne problemy z plikiem TP4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TP4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TP4:

  • plik TP4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TP4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TP4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić