• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TP3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TP3. Jeżeli chcesz otworzyć plik TP3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TP3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Harvard Graphics DOS 3.0 Template Format Harvard Graphics

Co to jest plik TP3?

Plik szablonu wykorzystywany przez oprogramowanie do prezentacji grafiki Harvard Graphics. Zawiera slajd lub wykres, szablon z nagłówkiem, stopką, tłem i preferencjami czcionek. Służy do ustalenia wspólnego tematu wszystkich slajdów w prezentacji lub prezentacjach.

Pliki TP3 zostały utworzone w starszych wersjach oprogramowania Harvard Graphics.

Jak otworzyć plik TP3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TP3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TP3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TP3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TP3

Inne problemy z plikiem TP3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TP3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TP3:

  • plik TP3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TP3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TP3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik