• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Beyond TV Transport Stream Format SnapStream Media

Co to jest plik TP?

Nagrywanie wideo nagrane za pomocą oprogramowania do nagrywania cyfrowego telewizora Beyond TV. Nagrane przy użyciu kompatybilnej karty tunera telewizyjnego i telewizora, takiego jak kabel analogowy lub cyfrowy, satelita lub antena.

Pliki TP przechwytują dane ze strumienia transportowego (TS), który jest protokołem komunikacyjnym do transmisji danych audio i wideo. Zawiera korektę błędów, która pozwala strumieniowi pozostać nienaruszony, nawet jeśli nie otrzymano niektórych danych z transmisji.

Pliki TP zawierające godziny wysokiej rozdzielczości mogą zawierać kilka gigabajtów.

Jak otworzyć plik TP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TP

Inne problemy z plikiem TP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TP:

  • plik TP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik