• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TOR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TOR. Jeżeli chcesz otworzyć plik TOR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TOR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Star Wars: The Old Republic Asset Format LucasArts

Co to jest plik TOR?

Archiwum używane przez Star Wars: The Old Republic (SWTOR). Zawiera dane z gry, takie jak mapy, postacie, broń i muzyka. Zapisano w formacie archiwum MYP.

Pliki TOR są domyślnie zapisywane w folderze / Assets w katalogu instalacyjnym SWTOR. Chociaż nie mają być edytowane ręcznie, zawartość pliku TOR może zostać wyodrębniona przy użyciu narzędzia takiego jak EasyMYP.

Jak otworzyć plik TOR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TOR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TOR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TOR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TOR

Inne problemy z plikiem TOR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TOR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TOR:

  • plik TOR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TOR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TOR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik