• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TOL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TOL. Jeżeli chcesz otworzyć plik TOL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TOL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AOL Tool Format America Online

Co to jest plik TOL?

Plik danych, do którego odwołuje się America Online (AOL). Podobny do pliku .DLL używanego przez inne aplikacje. Zapisane domyślnie w katalogu Program FilesAOL.

Pliki TOL są używane przez oprogramowanie AOL i nie powinny być otwierane ręcznie.

Jak otworzyć plik TOL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TOL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TOL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TOL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TOL

Inne problemy z plikiem TOL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TOL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TOL:

  • plik TOL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TOL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TOL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik