• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TNSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TNSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TNSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TNSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Texas Instruments TI-Nspire PublishView Document Format Texas Instruments

Co to jest plik TNSP?

Program kalkulacyjny stworzony przez TI-Nspire, aplikację pulpitową służącą do tworzenia programów dla kalkulatorów graficznych TI-Nspire. Zapisuje program opublikowany w formacie, który może być uruchamiany w przeglądarce internetowej przez TI-Nspire Document Player, który jest dostępny w witrynie Texas Instruments.

Jak otworzyć plik TNSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TNSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TNSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TNSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TNSP

Inne problemy z plikiem TNSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TNSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TNSP:

  • plik TNSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TNSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TNSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik