• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TNS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TNS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TNS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TNS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TI-Nspire Document Texas Instruments

Co to jest plik TNS?

Program kalkulacyjny stworzony dla kalkulatorów graficznych TI-Nspire. Mogą zawierać wykresy, dane statystyczne lub inne składniki aplikacji uruchamiane przez kalkulator. Utworzony za pomocą oprogramowania TI-Nspire i może być przesłany do urządzenia TI-Nspire i wykonywany po zakończeniu programu.

Dokumenty TI-Nspire są często wykorzystywane przez uczniów do wykonywania zadań domowych oraz przez nauczycieli do nauczania zasad tworzenia wykresów.

Jak otworzyć plik TNS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TNS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TNS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TNS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TNS

Inne problemy z plikiem TNS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TNS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TNS:

  • plik TNS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TNS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TNS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik