• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TNE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TNE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TNE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TNE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Manga Studio Tone Format Smith Micro

Co to jest plik TNE?

Plik graficzny używany przez Manga Studio, aplikacja służąca do tworzenia komiksów. Zapewnia wzór, który może teksturować obszar wypełnienia, na przykład odzież, cienie, włosy lub inne rysowane obiekty. Może być stosowany do warstwy Tone w rysunku mangi.

Dźwięki często przypominają kropkowane tło powszechnie postrzegane w komiksach. Manga Studio stało się klipem Studio Paint w 2015 roku. Jest również znany jako ComicStudio w Japonii.

Jak otworzyć plik TNE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TNE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TNE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TNE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TNE

Inne problemy z plikiem TNE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TNE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TNE:

  • plik TNE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TNE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TNE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik