• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TN3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TN3. Jeżeli chcesz otworzyć plik TN3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TN3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tiny Bitmap Image Format Atari

Co to jest plik TN3?

Animowany obraz bitmapowy używany przez systemy Atari ST, które zostały opracowane pod koniec lat 80. i na początku lat dziewięćdziesiątych. Umieszcza wiele ramek bitmapowych oraz szybkość i czas trwania sekwencji animacji. Służy do odtwarzania animowanej grafiki o wysokiej rozdzielczości.

Drobne obrazy są również przechowywane w formatach o małej rozdzielczości (pliki .TN1) i formacie średniej rozdzielczości (.TN2).

Jak otworzyć plik TN3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TN3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TN3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TN3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TN3

Inne problemy z plikiem TN3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TN3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TN3:

  • plik TN3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TN3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TN3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik