• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TN2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TN2. Jeżeli chcesz otworzyć plik TN2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TN2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tiny Bitmap Image Format Atari

Co to jest plik TN2?

Animowana grafika używana przez systemy Atari ST, które były używane pod koniec lat 80. i na początku lat dziewięćdziesiątych. Zawiera jedną lub więcej ramek obrazu, a także szybkość i czas trwania sekwencji animacji. Służy do przechowywania animowanych obrazów o średniej rozdzielczości.

Jak otworzyć plik TN2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TN2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TN2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TN2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TN2

Inne problemy z plikiem TN2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TN2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TN2:

  • plik TN2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TN2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TN2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik