• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMVT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMVT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMVT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMVT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TimeMap Template LexisNexis

Co to jest plik TMVT?

Szablon utworzony przez TimeMap, aplikacja do grafiki linii czasu. Zawiera niestandardowy lub predefiniowany szablon osi czasu. Predefiniowane szablony zawierają style flagi faktów, tła, style tytułu i style skali czasowej.

Aby utworzyć plik TMVT:

Wybierz Plik i rarr. Zapisz jako & rarr. Zapisz jako szablon ... Wybierz lokalizację zapisu, nadaj nazwę pliku i sprawdź menu rozwijane "Zapisz jako typ" jako TimeMap Visual (* .Tvv) i wybierz Zapisz. Zostanie wyświetlone okno dialogowe "Kategoria szablonu kategorii", wybierz kategorię kolorów, którą chcesz umieścić w szablonie i kliknij przycisk OK.

Plik TMVT jest podobny do pliku .TMV.

Jak otworzyć plik TMVT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMVT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMVT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMVT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMVT

Inne problemy z plikiem TMVT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMVT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMVT:

  • plik TMVT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMVT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMVT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik