• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TextMaker Document Template Format SoftMaker Software

Co to jest plik TMV?

Szablon dokumentu utworzony przez TextMaker, procesor tekstowy dołączony do pakietu SoftMaker Office. Może służyć do tworzenia dokumentów TextMaker (plików .TMD) z tego samego szablonu. Używa zastrzeżonego formatu, ale może być konwertowany do formatu Microsoft Word .DOTX w programie TextMaker.

Jak otworzyć plik TMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMV

Inne problemy z plikiem TMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMV:

  • plik TMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik