• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMPROJECT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMPROJECT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMPROJECT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMPROJECT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TextMate Project MacroMates

Co to jest plik TMPROJECT?

Plik projektu utworzony przez TextMate, program do edycji tekstu z obsługą wielu języków programowania. Zapisane w formacie XML i przechowuje odniesienia do katalogów i plików projektu. Służy do organizowania plików kodu źródłowego razem w projekcie.

Mimo, że rozszerzenie pliku ".Tmproject" jest obsługiwane przez TextMate, domyślnym rozszerzeniem pliku projektu jest .TMPROJ.

Jak otworzyć plik TMPROJECT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMPROJECT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMPROJECT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMPROJECT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMPROJECT

Inne problemy z plikiem TMPROJECT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMPROJECT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMPROJECT:

  • plik TMPROJECT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMPROJECT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMPROJECT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik