• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Custom Girl Animation Format 3D Custom Girl

Co to jest plik TMO?

Plik utworzony przez 3D Custom Girl (3DCG), program często używany do tworzenia wirtualnych znaków tańczących dla MikuMikuDance. Zapisuje pozowanie (położenie kostne) lub animację dla postaci i może zostać przekształcony w plik .VPD, który jest formatem wymaganym przez MikiMikuDance.

Pliki TMO można konwertować na format VPD MikuMikuDance przy użyciu programu o nazwie tmo2vpd.

Jak otworzyć plik TMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMO

Inne problemy z plikiem TMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMO:

  • plik TMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik