• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TME. Jeżeli chcesz otworzyć plik TME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bryce Animation Time Curve Format DAZ Productions

Co to jest plik TME?

Plik animacyjny używany przez Bryce'a, program modelowania 3D. Zawiera ustawienia ruchu animacji modelu 3D. Służy do przechowywania niestandardowych lub niestandardowych krzywych czasowych użytkownika.

Krzywe czasowe zdefiniowane przez użytkownika są zapisywane w programie Accel Engine.Tme. Domyślne krzywe czasowe dołączone do aplikacji są przechowywane w pliku Def Accel Engine.Tme. Oba pliki znajdują się w katalogu / Presets / w instalacji Bryce'a.

Jak otworzyć plik TME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TME

Inne problemy z plikiem TME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TME:

  • plik TME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik